wtorek, 3 maja 2011

Recenzja Rimmel Pro + niespodzianka !

Trochę mnie tu nie było, ale wiele się przez ten czas działo ;) poukładałam wszystko i teraz będzie mnie tu więcej a w nagrodę mam dla Was mały prezent, ale o tym w drugim poście :)

Dzisiaj postanowiłam przedstawić Wam moje cudeńka :

Są to lakiery firmy Rimmel z serii Pro. Kolory od lewej to : 361 Brunette, 306 Velvet Rose, 318 Coral Queen, 402 Urban Purple, 400 Blue Vogue, 293 Pop Rose.
Co mnie w nich zachwyciło? Hmmm :)
Są to moje perełki w kolekcji wyprzedziły nawet China Glaze ;)
Zaletą jest na pewno ich trwałość, spokojnie lakier trzyma się nawet tydzień :) Drugą sprawą jest pędzelek, który dla osób z małymi paznokciami może nie odpowiadać bo jest on sporych rozmiarów. Malowanie naprawdę jest nim bardzo proste :) wystarczy jedna warstwa i dwa pociągnięcia pędzelka żeby pokryć ładną warstwą cały paznokieć. Nie mogę powiedzieć nic złego na ich temat. Trzymają się naprawdę długo. Błyszczą się. Wystarczy jedna warstwa. Mają świetny pędzelek. Jedynie cena, choć uważam że lepiej mieć 5 porządnych lakierów niż 50 które się do niczego nie nadają, kosztują  trochę ponad 15 zł.

I tu uwaga, obiecałam sobie, że moje pierwsze rozdanie odbędzie się gdy będzie Was 50, już niewiele Was brakuje ale nie mogę się powstrzymać i chcę się z Wami już teraz podzielić radością z tych lakierów, wiec już w następnym poście dwa lakiery Rimmel Pro będą szukać nowej właścicielki ;)

2 komentarze:

  1. ooo, ja bym chętnie została właścicielką, bo rimmel pro kusi mnie już od jakiegoś czasu :)

    OdpowiedzUsuń